23. Lipanj 2022.

Informativni sastanak o 2. pozivu INTERREG Euro-MED

Cilj događaja je izvijestiti potencijalne partnere o tome što u Programu mogu očekivati u pogledu sadržaja projekta, prihvatljivosti projekta, pitanja kvalitete i načina prolaska kroz proces prijave, između ostalih relevantnih aspekata.

Sastanak će se održati 23. lipnja 2022. u Atlantica Miramare Hotelu u Limassolu na Cipru i prenositi uživo.

Ovdje možete kliknuti kako biste preuzeli Dnevni red i neke praktične informacije.

Prijavu za online praćenje programa možete napraviti na ovoj poveznici.