22. Travanj 2021.

LC WEBinar – Vođenjem do uspjeha

Lideri stvaraju svijet kojima drugi žele pripadati, bez obzira vode li mali odjel ili cijelu gradsku upravu. Znati kako potaknuti suradnike na predan rad te im pomoći u razvijanju vlastitih potencijala odlike su vrhunskih lidera.

U javnoj upravi česta je situacija da nemate mogućnost sami kreirati timove te je ponekad jedini ispravni put pronaći rješenje unutar sebe i prilagoditi stil upravljanja organizaciji koju vodite.
Ne postoji jedan jedinstveni stil rukovođenja za sve situacije i za sve ljude, već se najbolji stil bira prema karakteristikama konkretnog okruženja.
Upravo zato pripremili smo efikasnu radionicu u kojoj pomažemo ostvariti liderski potencijal sudionika.
Ukoliko ne želite prihvatiti status quo i nije vam strano izlaziti iz comfort zone te želite dodatno motivirati sebe i druge na postizanje rezultata, ovo je radionica za vas.

Datum održavanja: 22.04.2021., u trajanju od 10:00 do 12:00 sati
Radionica će se održati putem aplikacije Zoom.

Tri razloga zašto doći na radionicu:
1. trebate efikasne alate za upravljanje timom
2. tim ljudi koji nije dovoljno fleksibilan trebate konkretno poboljšati
3. znate da imate liderski potencijal i želite ga razvijati dalje

Prijave se vrše putem: https://www.spi.hr/lc-webinar-vodenjem-do-uspjeha/

Više o ovoj temi pročitajte u sljedećem članku – https://spi.us12.list-manage.com/track/click?u=c33c4aa69fe316daf65f20170&id=baf679a8aa&e=cd90e09b35

Predavač:
Melita Pavlek završila je studij novinarstva te poslijediplomski studij za demokraciju i razvoj. Svoju poslovnu karijeru nastavlja u odnosima s javnošću te više od 10 godina surađuje kao savjetnik za komuniciranje u elektroničkim i pisanim medijima.
Zbog većeg interesa u pravcu razvoja ljudskih resursa završava LIFT SHIFT edukaciju i Londonsku školu za odnose s javnošću te NLP Leadership Practitioner i NLP Master coach edukaciju. Iza sebe ima niz održanih edukacija, predavanja i treninga te se posebno specijalizirala za javni nastup i leadership.

NAPOMENA:
Cijena radionice: 400,00 kn + PDV
Plaćanje se vrši po ispostavljenom računu nakon održanog događanja.
Ukoliko je potrebno na računu navesti broj narudžbenice, molimo da nam isti dostavite najkasnije na dan održavanja edukacije na e-mail fakturiranje@spi.hr.
S obzirom na to da je broj sudionika ograničen, u slučaju prijave za sudjelovanje, a ne pojavljivanja i neotkazivanja bez obavijesti:
– u minimalnom roku od 48 sata prije termina održavanja naplaćuje se kotizacija u iznosu 50% od navedene vrijednosti edukacije
– u minimalnom roku od 24 sata prije termina održavanja naplaćuje se kotizacija u punom iznosu.
Za sve dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte na telefon 01/6599-555 ili e-mail info@spi.hr