18. Listopad 2021.

Online program cjeloživotnoga obrazovanja „Suvremena Poljska: jezik i kultura“

Pozivamo zainteresirane na online program cjeloživotnoga obrazovanja „Suvremena Poljska: jezik i kultura“ – tečaj poljskoga jezika s elementima znanja o suvremenoj poljskoj kulturi.

Nositelj programa je Filozofski fakultet Sveučilišta u Rijeci, a vodi ga profesorica poljskoga jezika i književnosti Agnieszka Rudkowska, dugogodišnja lektorica poljskoga jezika na Odsjeku za kroatistiku Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Program traje dva semestra, odvija se jednom tjedno u trajanju 90 minuta. U programu možete sudjelovati iz bilo koje lokacije i bez dodatnih troškova jer se izvodi online.

Termin održavanja programa bit će određen tijekom prvoga organizacijskoga sata 18.10.2021 (ponedjeljak) u 20.00 sati.

Prijavite se do 17.10.2021 putem poveznice https://forms.gle/6heCmLbPxGJR33QR9 ili putem elektronske pošte na agnieszka.rudkowska@ffri.uniri.hr.

Cijena cijelog program (2 semestra) iznosi 1500 kn, što čini 25 kn za sat, a postoji i mogućnost plaćanja u obrocima.