26. Studeni 2021.

Pripreme za godišnje financijske izvještaje u sustavu proračuna za 2021. godinu

Town Sight j.d.o.o. organizira webinar “Pripreme za godišnje financijske izvještaje u sustavu proračuna za 2021.” koji se održava 26. studenoga I(petak) s početkom u 10 sati, a očekivanim trajanjem do 14 sati.

Predavač: Mladenka Karačić, dipl. oec., voditeljica Službe za državno računovodstvo i računovodstvo neprofitnih organizacija u Državnoj riznici Ministarstva financija Republike Hrvatske

Voditeljica webinara : Davorka Foretić, dipl. iur.,

TEME WEBINARA:

Popis imovine i obveza
− Rokovi
− Provedba propisa
− Odlučivanje o otpisu i rashodovanju
− Uočene nepravilnosti kod obavljanja popisa
Zaključna knjiženja
− Kontrole prije zaključnih knjiženja
− Priznavanje prihoda i rashoda siječanj -prosinac 2021.
− Obvezne korekcije rezultata
− Način utvrđivanja rezultata poslovanja
− Ispravak vrijednosti potraživanja
Godišnji financijski izvještaji
− Propisi
− Upute Ministarstva financija
− Financijski izvještaji
o obveze i rokovi
o predaja
o predaja godišnjih financijskih izvještaja decentraliziranih proračunskih korisnika
o popunjavanje referentne stranice
o obrasci i Bilješke
− Konsolidacija financijskih izvještaja
o obveze i rokovi
o Bilješke uz konsolidirane financijske izvještaje
− Objava godišnjih financijskih izvještaja
− Obveze razdjela
− Aktualnosti proračunskog računovodstva u 2022.

Prijavnica za webinar 26.11.21

Naknada za webinar iznosi 500,00 kn (PDV uključen) po sudioniku.

Pogodnost za polaznike iz iste tvrtke:
Prijavljeni sudionici iz iste tvrtke imaju pravo na popust od 10% po sudioniku, te plaćaju kotizaciju u iznosu od 450,00 kn (PDV uključen) po sudioniku.

Naknada se uplaćuje unaprijed na transakcijski račun Town Sight j.d.o.o. broj HR20 240700 011005 24542
poziv na broj: HR00 261121 – OIB TVRTKE, najkasnije dan prije održavanja webinara.

Nakon prijave i uplaćene kotizacije, sudioniku će putem e-maila biti dostavljen link za sudjelovanje na
webinaru.

Naknada uključuje:
Prezentacije u PDF-u koje se dostavljaju polaznicima na mail naveden u prijavnici nakon uplate kotizacije.

Dodatne informacije:
tel: 01/88-97-936