10. Prosinac 2021.

Prostorno uređenje i gradnja u novim uvjetima – Town Sight – webinar

Town Sight organizira webinar “Prostorno uređenje i gradnja u novim uvjetima” koji se održava 10. prosinca 2021., s početkom u 10 sati i očekivanim trajanjem do 14 sati.

Predavači i teme:

Bojan Linardić, dipl. ing.arh. ravnatelj Zavoda za prostorni razvoj u MPGI-u
– Uvod u novi sustav izdavanja akata za gradnju i prostorni planovi nove generacije
• Recentno stanje
• Što nas očekuje u budućnosti

mr.sc. Vladimir Krtalić, dipl.ing. građ.
– Planiranje razvoja države, regionalno i lokalno planiranje
• Usporedba Hrvatskoga i Njemačkoga odnosno Bavarskoga sustava
• Otvorena pitanja koja nisu uređena Zakonom o prostornom uređenju
• Zakon o gradnji u sustavu SR Njemačke i postupak podnošenja zahtjeva i donošenja rješenja

Voditeljica webinara:
Davorka Foretić, dipl. iur.

Predviđeno je i dovoljno vremena za raspravu i pitanja sudionika.

Naknada za radionicu iznosi 500,00 kn (PDV uključen) po sudioniku.

Pogodnost za polaznike iz iste tvrtke:
Prijavljeni sudionici iz iste tvrtke imaju pravo na popust od 10% po sudioniku, te plaćaju kotizaciju u iznosu
od 450 kn (PDV uključen) po sudioniku.

Naknada se uplaćuje unaprijed na transakcijski račun Town Sight j.d.o.o. broj HR20 240700 011005 24542
poziv na broj: HR00 101221 – OIB TVRTKE, najkasnije dan prije održavanja webinara.

Nakon prijave i uplaćene kotizacije, sudioniku će putem e-maila biti dostavljen link za sudjelovanje na
webinaru.

Naknada uključuje:
Prezentacije u PDF-u koje se dostavljaju polaznicima na mail naveden u prijavnici nakon uplate kotizacije.

Dodatne informacije:
tel: 01/88-97-936