29. Siječanj 2020.

Radionica za komunalne, prometne i poljoprivredne redare – izrada akata u Baškoj Vodi

Radionica je namijenjena pročelnicima odjela za komunalni sustav, komunalnim, prometnim i poljoprivrednim redarima.

Cilj ove radionice je obuka komunalnih, prometnih i poljoprivrednih redara za učinkovito vođenje prekršajnih postupaka po Zakonu o prekršaju i po Zakonu o upravnom postupku temeljem odredbi odluka o komunalnom redu i zakonskih i podzakonskih propisa po kojima postupaju.

Na radionici će polaznici sastavljati akte po zadanim prekršajima i konkretnim situacijama s kojima se susreću u svom radu.

Radionicu će voditi:

• Koviljka Aškić, univ.spec.oecoing, Direktorica u Eko.-Adria d.o.o.
• Matko Lovreta, dipl. iur., Pročelnik upravnog odjela za komunalnu djelatnost Grada Makarske
• Blagodar Španja, bacc.admin.publ., Voditelj Odsjeka komunalnog redarstva Grada Vodica

Lokacija održavanja:
GRAND HOTEL SLAVIA**** Baška Voda

Obala Sv. Nikole 71, 21320 Baška Voda

Datum održavanja: 29. 1. 2020. (srijeda)

Cijena seminara: 1.600,00 kn

Oslobođeno plaćanja PDV-a temeljem članka 90. Zakona o porezu na dodanu vrijednost.

Popunjenu prijavnicu (u prilogu) dostaviti na e-mail adresu: ekoadria@ekoadria.hr
Plaćanje po ponudi koju ćemo vam dostaviti po prijavi.

Za smještaj se prijaviti putem sljedeće e-mail adrese: ghs@hoteli-baskavoda.hr
Kod prijave navesti: Seminar Eko.-Adria d.o.o.

Program seminara 29.1.2020.-Baška Voda

Prijavnica- seminar 29.1.2020._Baška Voda