19. Veljača 2024.

Radionica za komunalne, prometne i poljoprivredne redare u Rijeci

Radionica za komunalne, prometne i poljoprivredne redare održava se 19. veljače 2024. u Rijeci.

Predavači:

Koviljka Aškić, mr.sci.dipl.ing.kem.teh., Eko.-Adria d.o.o.
Matko Lovreta, dipl. iur., Pročelnik upravnog odjela za komunalne djelatnosti Grada Makarske
Blagodar Španja, bacc.admin.publ., Voditelj Odsjeka komunalnog redarstva Grada Vodica

Eko Adria vas poziva na prvu u nizu radionica namijenjenih komunalnim, prometnim i poljoprivrednim redarima te pročelnicima JUO i pročelnicima odjela za komunalni sustav.

U skladu s upitima na radionicama će se, između ostalog, obraditi i sljedeće teme:

• zakonodavstvo vezano za postupanje redara,
• postupanje na pomorskom dobru,
• ilegalno kampiranje,
• nadzor na plažama,
• postupanje redara vezano za remećenje javnog reda u naseljima (buka, neprimjereno ponašanje i sl.),
• sprječavanje nedozvoljenih radnji na poljoprivrednom zemljištu (sprječavanje gradnje, uporaba poljoprivrednog zemljišta za parkiralište i sl.),
• neprimjereno ponašanje na javnim površinama.
• neprimjereno držanje životinja,
• uklanjanje ruševnih objekata,
• kršenje odredbi Odluka JLS,
• odlaganje otpada na javnim površinama,
• neodržavanje površina vidljivih s javne površine i dr.

Eko Adria vas poziva da pripremite pitanja iz prakse po kojima će vam pomoći izraditi potrebne akte.

Polaznici će na radionicama imati priliku uz pomoć predavača izrađivati akte od započinjanja do završetka postupka (zapisnici, rješenja, rješenja o izvršenju i dr.).

Program seminara_radionice 19. 2. 2024._RI

Prijavnica seminar_radionica 19. 2. 2024._RIJEKA

Popunjenu prijavnicu dostaviti na e-mail adresu: ekoadria@ekoadria.hr
Plaćanje kotizacije po ponudi koju će vam dostaviti po prijavi.

Lokalna Hrvatska