03. Lipanj 2020.

Webinar: Kako povećati zelenu urbanu infrastrukturu u gradovima?

U okviru online seminara programa Akcelerator za gradove slijedeći, četvrti u u nizu webinara, bit će na temu zelene urbane infrastrukture.

Predavači/ce na webinaru bit će:

• Tena Petrović, EIT Climate KIC – Stvaranje privlačnih javnih prostora
    • Jadranka Vranek, MGIPU – Program razvoja zelene urbane infrastrukture
    • Ana Hranilović Trubić, Grad Karlovac – Zeleni Luščić
    • Sandra Vlašić, ZEZ/Terra HUB – uspješni primjeri zelene infrastrukture
    • Marko Ružić, Grad Velika Gorica – Projekt Regreen –  rješenja koja se baziraju na prirodi

Webinara možete pristupiti u srijedu, 3. lipnja u 13 sati putem poveznice: https://meet.google.com/uhf-gvmz-opp