31. siječanj. 2018.

Seminar o usklađivanju statuta gradova s novim zakonom

Podsjećamo zainteresirane članove da će seminar o usklađivanju statuta gradova s izmjenama Zakona o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi biti organiziran u Zagrebu, 2. veljače 2018.

Seminar će se održati u hotelu Antunović (Zagrebačka avenija 100), u petak 2. veljače, s početkom u 10 sati.

Predavanje će održati gospođa Helena Masarić, pročelnica u Gradu Opatiji, te su nakon predavanja predviđena pitanja sudionika. Sudjelovanje na seminaru potvrdio je i državni tajnik u Ministarstvu uprave Darko Nekić.

Seminar je namijenjen gradonačelnicima, ali i djelatnicima stručnih službi gradova.

Molimo da svoje sudjelovanje prijavite što prije na info@udruga-gradova.hr.