05. prosinac. 2014.

5. sjednica Predsjedništva UGRH, Zagreb 10. XII. 2014.

Najavljujemo sjednicu Predsjedništva Udruge gradova za srijedu 10. prosinca, u hotelu Antunović (Zagrebačka avenija 100A, Zagreb) s početkom u 12 sati.

Dnevni red sjednice sadrži jednu točku -„Daljnje aktivnosti Udruge gradova u vezi s ustavnom zaštitom prava na lokalnu samoupravu u kontekstu posljednjih zakonodavnih izmjena.“

Nakon završetka sjednice predviđena je zajednička konferencija za medije Udruge gradova i Udruge općina.

Sudjelovanje članova Predsjedništva potvrdite na info@udruga-gradova.hr.