Webinar PAMETNI UTORAK: Izazovi (I RJEŠENJA!) vezani za proces jednostavne nabave u JLP(R)S
Webinar počinje u utorak, 1. travnja u 10 sati.
Za sudjelovanje na webinaru priključite se putem ove poveznice.
Raspravljat ćemo prvo o problematici i načinu provedbe jednostavne nabava – EOJN, e-mail, pošta, zaprimanje uživo.
Imate opciju provođenja jednostavne nabave kroz EOJN sustav, ali vam je preskupo i/ili prekomplicirano, pa ga uglavnom ne koristite?
Naravno da znate da jednostavna nabava kreira administrativno opterećenje za djelatnike naručitelja i ponuditelja. Što kada biste to mogli smanjiti na najmanju moguću mjeru?
Pitate se kako digitalizirati postupak jednostavne nabave?
Što kada bismo vam rekli da postoji sustav koji omogućava brzu i jednostavnu kreaciju i provedbu postupaka jednostavne nabave?
Što kada bismo vam rekli da se cijeli proces može potpuno digitalizirati, da se može eliminirati papirologija te se može osigurati potpunost i integritet pristiglih ponuda?
Želite li da upravljanje ponudama i dokumentacijom bude centralizirano, a da digitalna arhiva osigurava trag svih podataka za buduće potrebe?
Tražite li sustav koji omogućava slanje automatskog poziva na dostavu ponuda, upisivanjem e-mail adresa ponuditelja?
O svemu tome, i još više, na Pametnom utorku…
PREDAVAČI:
Dražen Keresteny mag.ing.el., Konzultant za Smart City, digitalizaciju i security, Urednik portala Pametni gradovi – Uvod u temu
Pogled iz kuta stručnjaka – koji su najveći izazovi i problemi oko nabave u jedinicama lokalne i regionalne samouprave? – čekamo ime sugovornika
Dario Hrašćanec, magistar ekonomije, voditelj prodaje tvrtke Fortis Labor d.o.o. iz Zagreba – prezentacija digitalnog rješenja za jednostavnu javnu nabavu i Case Study na primjeru općine Selnica