Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

27. ožujak. 2020.

Besplatna aplikacija za izdavanje propusnica

Softverska tvrtka ININ informatički inženjering iz Slavonskog Broda sa 27 godina iskustva odlučila je pružiti svoj doprinos borbi protiv pandemije COVID-19 na način da osigura besplatnu web aplikaciju za elektronsko izdavanje propusnica i na taj način umanji nepotrebne kontakte tijekom ovog perioda, ubrza komunikaciju i izdavanje propusnica te olakša rad.

Funkcionalnosti aplikacije:

  1. Unos podataka / povlačenje za postojeći OIB sa šifrom razloga izdavanja propusnice u aplikaciju od strane osobe koja izdaje propusnice
  2. Unos zahtjeva preko web sučelja uz mogućnost dodavanja skeniranih/fotografiranih dokumenata
  3. Ispis
  4. Slanje propusnice u pdf u emailom
  5. Dodjela elektronskog potpisa
  6. Automatsko obrojčavanje
  7. Ispis loga u zaglavlju
  8. Za općine, gradove, tvrtke
  9. Pitanja i izjava o proteklih 30 dana

Kontakti: 035/445 478 ; 035/40 50 60 ; inin@inin.hr

Voditeljica komercijale Danijela Jozić, djozic@inin.hr ; 099 439 7088

Udruga gradova vas ujedno poziva da provjerite interesantan portfelj tvrtke ININ koja koristi umjetnu inteligenciju i pametna rješenja za olakšavanje upravljanja i održavanja infrastrukture te druge poslove iz djelokruga lokalnih jedinica.

Besplatna web aplikacija za izdavanje propusnica_ININ

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija