Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

20. ožujak. 2020.

Besplatna telekonferencijska infrastruktura

Udruga gradova za sve svoje članove osigurala je besplatnu telekonferencijsku infrastrukturu za najviše 250 sudionika po pozivu. Omogućeno je spajanje putem videolinka na računalima, mobilnim telefonima i običnim telefonskim pozivom. Morate biti prijavljeni za pristup detaljnijim informacijama.

Sukladno mišljenjima Ministarstva uprave i Ministarstva graditeljstva i prostornoga uređenja, telekonferencijski je dopušteno održati sjednice gradskih vijeće te javna izlaganja prostornih planova.

Zašto biste se trebali registrirati na web stranicu Udruge gradova?

Ukoliko niste registrirani i prijavljeni na web stranicu Udruge gradova nećete imati pristup svim objavljenim vijestima, najavama događanja (konferencije, seminari, edukacije itd.), izdvojenim tekstovima natječaja za dodjelu bespovratnih sredstava jedinicama lokalne samouprave te recentnim medijskim objavama vezanim za lokalnu samoupravu.

Registrirati se mogu samo dužnosnici i službenici gradova koji su članovi Udruge gradova u RH.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija