Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

11. veljača. 2021.

Certifikat Grad za mlade – najčešća pitanja i odgovori

Povjerenstvo za dodjelu certifikata “Grad za mlade” mapiralo je najčešća pitanja u vezi kandidature gradova za dobivanje Certifikata te pripremilo odgovore na ista. Uz to, objavljeni su i nacrti odluka o pokretanju prijave te imenovanju koordinatora prijave.

Pitanja i odgovore možete pronaći dijelu web stranice namijenjenom Certifikatu – www.udruga-gradova.hr/grad-za-mlade.

Na istom mjestu, u dijelu “Dokumenti i obrasci”, možete pronaći i nacrte odluka o pokretanju prijave te imenovanju koordinatora prijave.

 

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija