11. veljača. 2021.

Certifikat Grad za mlade – najčešća pitanja i odgovori

Povjerenstvo za dodjelu certifikata “Grad za mlade” mapiralo je najčešća pitanja u vezi kandidature gradova za dobivanje Certifikata te pripremilo odgovore na ista. Uz to, objavljeni su i nacrti odluka o pokretanju prijave te imenovanju koordinatora prijave.

Pitanja i odgovore možete pronaći dijelu web stranice namijenjenom Certifikatu – www.udruga-gradova.hr/grad-za-mlade.

Na istom mjestu, u dijelu “Dokumenti i obrasci”, možete pronaći i nacrte odluka o pokretanju prijave te imenovanju koordinatora prijave.