Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

03. lipanj. 2019.

Đakovo u duhu Strossmayera: fokus na mlade i suvremene trendove

Peti sastanak mreže ‘Kreativni gradovi Hrvatske’ održan je u Đakovu u znaku Strossmayerovih dana.

U uvodnoj prezentaciji domaćini su predstavili bogat cjelogodišnji program kulturnih događanja, uglavnom vezanih uz tradiciju i folklor, ali naglašavajući usmjerenje, kao što je Strossmayer uvijek nastojao, prema mladima i suvremenim trendovima u umjetnosti, arhitekturi, društvu, politici i gospodarstvu. Grad Đakovo odiše ugodnom atmosferom, toplinom ambijenta i atraktivno obnovljenim središnjim trgom ispred katedrale, a u mreži KGH traži partnere i inicijative za nove kreativne (pa i razvojne) iskorake.

I u nastavku sastanka dominirale su teme učinkovitijeg organiziranja i financiranja mreže KGH za te velike izazove.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija