Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

17. veljača. 2021.

Demografska revitalizacija & Strategija

Središnji državni ured za demografiju i mlade osniva Radnu skupina za izradu Nacrta prijedloga Strategije demografske revitalizacije RH, a mi tražimo predstavnika Udruge koji će sudjelovati u njezinom radu.

Radna skupina – imenovanje predstavnika, traži se

Iskaz interesa molimo dostavite žurno putem info@udruga-gradova.hr

Zahvaljujemo!

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija