29. svibanj. 2014.

Dnevni red druge sjednice Predsjedništva

Druga sjednica Predsjedništva Udruge gradova sazvana za 6. lipnja u Novalji.

Predsjednik Udruge gradova i gradonačelnik Grada Zaprešića sazvao je drugu sjednicu Predsjedništva Udruge gradova koja će se održati 6. lipnja u Novalji.

Prijedlog dnevnoga reda sjednice Predsjedništva i teme o kojima će se raspravljati pročitajte ovdje:

Poziv na drugu sjednicu Predsjedništva

Sjednica se održava po završetku 5. jubilarnog savjetovanja “Aktualnosti u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi” koje se održava također u Novalji 5. i 6. lipnja.

Teme i govornici savjetovanja te PROGRAM SAVJETOVANJA – ZNANSTVENO-STRUČNOG SKUPA –  5. i 6.06.2014_

Prijavnica za savjetovanje PRIJAVNICA ZA SAVJETOVANJE – ZNANSTVENO-STRUČNI SKUP