Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

14. prosinac. 2022.

Godinu zaključujemo s 12. brojem novosti INFO Udruga gradova

U godini na izmaku došli smo do 12. broja novosti Udruge gradova u kojem pišemo o Susretu gradonačelnika i poduzetnika održanom u Zadru koncem studenoga; coworking centrima i kreativnim gradovima te o sprječavanju korupcije.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija