Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

02. srpanj. 2024.

Grad za mlade – ažurirani kriteriji za 2025. godinu

Povjerenstvo za dodjelu certifikata Grad za mlade ažuriralo je kriterije koji će se primjenjivati u sklopu javnog poziva u 2025. godini. Javni poziv bit će objavljen 10. siječnja, a namijenjen je svim gradovima koji još uvijek nemaju Certifikat, kao i onima koji nose Certifikat za razdoblje 2022.-2025.

Ažurirani kriteriji dostupni su u prijavnom obrascu za 2025. godinu, a istom možete pristupiti OVDJE.

Više informacija o certifikatu Grad za mlade dostupno je na www.udruga-gradova.hr/grad-za-mlade.

 

 

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija