Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

30. studeni. 2023.

Grad za mlade – objava poziva 22. siječnja 2024.

Povjerenstvo za dodjelu certifikata Grad za mlade donijelo je Odluku o raspisivanju javnog poziva za podnošenje prijedloga za dodjelu Certifikata. Poziv će biti objavljen 22. siječnja i trajat će do 22. veljače, do kraja dana.

Dokumentaciju za kandidaturu za dobivanje Certifikata možete pronaći na www.udruga-gradova.hr/grad-za-mlade.

Na istom mjestu možete pronaći i sve ostale informacije u vezi dodjele Certifikata.

Infodan na temu javnog poziva održat će se 5. veljače online. Na infodanu će biti predstavljena iskustva certificiranih gradova te najčešća pitanja iz prethodna dva poziva. Poveznica za sudjelovanje bit će objavljena naknadno.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija