Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

25. siječanj. 2021.

Gradovi pogođeni potresom oslobođeni plaćanja članarine

Uže predsjedništvo Udruge donijelo je Odluku kojom je obaveze plaćanja članarine oslobodilo Glinu, Hrvatsku Kostajnicu, Petrinju i Sisak.

Uže predsjedništvo, sukladno našem Statutu, izvršno je tijelo užeg sastava koje odlučuje o pitanjima iz nadležnosti Predsjedništva na e-sjednici dana 25. siječnja usvojilo je Odluku kojom je od obveze plaćanja članarine oslobodilo gradove na potresom pogođenom području. Odluka se odnosi na 2021. godinu, uz mogućnost produženja za naredno jednogodišnje razdoblje.

Odluka Uže predsjedništvo – članarine – 25.01.21.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija