Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

30. svibanj. 2017.

Gradovi – prijatelji djece

Objavljeno je cjelovito izvješće o provedbi aktivnosti u sklopu akcije „Gradovi i općine-prijatelji djece“ u 2016. koju možemo ocijeniti godinom kontinuiteta, ali i godinom diverzificiranja aktivnosti Saveza društava Naša djeca Hrvatske.

Pogledajte normativno i financijsko izvješće za proteku 2016. godinu.

Gradovi – prijatelji djece – Izvješće 2016.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija