Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

01. travanj. 2022.

Objavljen deveti broj INFO Udruga gradova

U devetom broju naših novosti bavimo se dobrim temama, ali i onima od kojih zastaje dah. Djeca su u Drnišu učila što se sve može pomoću 3D printera, a gradovi se organizirali kako bi u ratom pogođenu Ukrajinu uputili lijekove i medicinsku opremu.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija