05. listopad. 2015.

Izobrazba u javnoj nabavi u Rijeci, 6., 7. i 8. te 13., 14. i 15. studenoga

Udruga gradova oglašava novi termin izobrazbe u javnoj nabavi u studenome ove godine. Izobrazba će se održati u Rijeci, i to 6., 7. i 8. te 13., 14. i 15. studenoga u prostoru Studentskoga centra Rijeka, ulica Radmile Matejčić br. 5 (prostor Akvarija).

Program izbrazbe, satnica i predavači nalaze se u sljedećem dokumentu:

Program izobrazbe – studeni 2015.

Udruga gradova ovlašteni je nositelj izobrazbe u području javne nabave. Izobrazbu provode treneri certificirani za provedbu programa od strane Ministarstva gospodarstva.

Svaki polaznik koji prisustvuje na 90% nastave (45 sati) po završetku programa dobit će potvrdu Udruge o pohađanju programa te će time steći uvjete za pristupanje polaganju ispita.

Kotizacija:

Kotizacija za program izobrazbe iznosi 3.300,00 kn.

Djelatnici gradskih uprava gradova koji su članovi Udruge gradova u Republici Hrvatskoj ostvaruju popust te za njih kotizacija iznosi 2.500,00 kn.

U cijenu su uključeni nastavni, radni i pomoćni materijali, troškovi svih pauza za kavu te troškovi ručka u dane provedbe programa.

Molimo zainteresirane da svoje prijave i dokaz o izvršenoj uplati dostave putem e-maila na info@udruga-gradova.hr.

Uplata:

Naknada za sudjelovanje se uplaćuje u korist transakcijskog računa Udruge gradova u Republici Hrvatskoj:

Žiro račun: 2402006-1100675273 (Erste banka)

IBAN: HR1924020061100675273
MBS: 1780123

U svrhu doznake upisuju se IME I PREZIME sudionika.

Lokacija održavanja:

Prostor Studentskoga centra Rijeka, ulica Radmile Matejčić br. 5 (prostor Akvarija)!