Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

25. veljača. 2013.

Izobrazba za javnu nabavu – ožujak 2013.

Udruga gradova u RH i u 2013. nastavlja s organiziranjem izobrazbe u javnoj nabavi. Prvi termin u novoj godini je u ožujku, i to 1., 2., 3., 8., 9. i 10. ožujka 2013. prema satnici održavanja.

Prvi termin u novoj godini je u ožujku, i to 1., 2., 3., 8., 9. i 10. ožujka 2013. prema satnici održavanja koja se nalazi ovdje.

Udruga gradova ovlašteni je nositelj izobrazbe u području javne nabave. Ovlaštenje nadležnog Ministarstva gospodarstva RH možete pogledati ovdje. Svaki će polaznik koji prisustvuje na 90% nastave (45 sati) po završetku programa dobiti potvrdu Udruge o pohađanju programa te će time steći uvjete za pristupanje polaganju ispita.

Izobrazbu provode treneri certificirani za provedbu programa od strane Ministarstva gospodarstva, a održat će se u Centru Zamet u Rijeci, Bože Vidasa bb. Kotizacija za program izobrazbe iznosi 3.300,00 kn. Djelatnici gradskih uprava gradova koji su članovi Udruge gradova u Republici Hrvatskoj ostvaruju popust te za njih kotizacija iznosi 2.500,00 kn. U cijenu su uključeni nastavni, radni i pomoćni materijali, troškovi svih pauza za kavu te troškovi ručka u dane provedbe programa.

Molimo zainteresirane da svoje prijave dostave putem e-maila na info@udruga-gradova.hr ili na brojeve telefona 01 6313 323, 01 6313 325 ili 01 4668 003. Troškove kotizacije možete uplatiti na žiro-račun Udruge 2360000-1101695750 (ZABA), a u svrhu doznake upisati IME I PREZIME sudionika. Molimo Vas da prije pristupanja izobrazbi pošaljete dokaz o izvršenoj uplati na faks Ureda Udruge broj 01 4668 003.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija