05. veljača. 2024.

Jeste li već rezervirali svoje sudjelovanje na Europskom susretu na vrhu regija i gradova?

Politički događaj na visokoj razini koji se održava 18. i 19. ožujka 2024. u Monsu, u valonskoj regiji Belgije, ugostit će gradonačelnike, lokalne vijećnike, regionalne dužnosnike te europske i globalne donositelje odluka, kako bi se sastali, razmijenili najbolje prakse, stvorili nove mreže i raspravljali o konkretnim i inovativnim lokalnim rješenjima za globalne izazove s kojima se suočavaju ljudi i teritoriji Europe.

Na susretu će govoriti nekoliko visokih dužnosnika, uključujući belgijskog premijera Alexandra De Crooa i potpredsjednicu Europske Komisije Dubravku Šuicu. Tijekom oba dana program događaja je ispunjen dinamičnim raspravama o klimatskoj krizi, ulaganjima i koheziji, javnim uslugama, digitalnim inovacijama, gradovima prijateljskim mladima i mnogim drugim temama!

Ne propustite priliku biti dijelom najvećeg europskog okupljanja lokalnih i regionalnih predstavnika i neka se vaš glas čuje. Prijave traje do 11. ožujka 2024. – registrirajte se ovdje!

Računamo na vas da ćete podijeliti vijest! Podijelite ove informacije unutar svoje mreže, organizacije ili teritorija putem svojih publikacija, biltena, web stranice ili društvenih medija koristeći hashtagove #SommetMons24 i #eulocal. Posjetite službenu stranicu susreta!

Za dodatna pitanja slobodno se obratite na SummitMons2024@cor.europa.eu ili hrvatskom kontaktu iz Odbora regija Viktor.Meczner@cor.europa.eu.

Lokalna Hrvatska