02. srpanj. 2020.

Kampanja „Obitelj na more, a pas na ulicu?!” već 18 godina poziva na udomljavanje i odgovornost

Najdugovječnija kampanja udruge Prijatelji životinja „Obitelj na more, a pas na ulicu?!” 30. lipnja proslavila je punoljetnost objavom jumbo plakata po hrvatskim gradovima.

Na upečatljivim vizualima Ingrid Divković i Luka Budak sloganom „Ljubav na prvu pronađi u skloništu!” pozivaju na udomljavanje napuštenih životinja umjesto kupnje. Fotografije je snimila nagrađivana fotografkinja Mare Milin, koja i sama spašava životinje.

Uključite se u kampanju i postavite plakate u svome gradu, podijelite info na društvenim mrežama i posjetite stranicu Prijatelja životinja, ili još bolje – udomite.