Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

13. listopad. 2021.

Klimatske promjene, što može grad?

Promjene klime su tu, svjedočimo im svakoga dana. Njih naš skepticizam neće umanjiti ni odgoditi, ali naše aktivnosti mogu, posebno ako su organizirane, trajne te pokrenute i podržane od strane grada!

Pročitajte, saznajte više, podijelite zainteresiranima, zainteresirajte one kojima svijesti i interesa još uvijek manjka:

Aktivnosti lokalnih zajednica za zaustavljanje klimatskih promjena

Hrana i ekologija

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija