Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

29. kolovoz. 2019.

Komentari Udruge gradova na Poziv za “Izgradnju i opremanje postrojenja za biološku obradu odvojeno sakupljenog biootpada”

Na web platformi eSavjetovanja objavljeno je Savjetovanje o sažetku Poziva “Izgradnja i opremanje postrojenja za biološku obradu odvojeno sakupljenog biootpada”. Savjetovanje je otvoreno do 11. rujna, a u nastavku donosimo komentare Udruge gradova na isti.

Komentara Udruge gradova možete pronaći OVDJE. Komentari su označeni crvenom bojom.

Otvoreno savjetovanje možete pronaći na https://esavjetovanja.gov.hr/Econ/MainScreen?EntityId=11843.

 

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija