Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

19. veljača. 2014.

Konstituirajuća sjednica Predsjedništva Udruge

Konstituirajuća sjednica Predsjedništva Udruge gradova održat će se u srijedu, 26. veljače 2014. u 10.30 sati u hotelu Palace, Trg J. J. Strossmayera 10, Zagreb

Za konstituirajuću sjednicu predložen je sljedeći dnevni red:

Tematski dio:

1. Nacrt prijedloga zakona o pomorskom dobru i morskim lukama – predstavnici Ministarstva pomorstva, prometa i infrastrukture

2. Nacrt prijedloga zakona o državnoj informatičkoj infrastrukturi i prijedlozi u vezi s omogućavanjem pristupa podacima jedinicama lokalne samouprave – predstavnici Ministarstva uprave – Darko Parić, pomoćnik ministra uprave, Leda Lepri, načelnica Sektora za informatizaciju u Ministarstvu uprave

3. (Su)organizacija Sajma gradova i županija 2014 – Tomislav Tolušić, predsjednik Hrvatske zajednice županija i župan Virovitičko-podravske županije

4. Organizacija konferencije sigurnost u gradovima i suradnja s EFUS-om (European Forum for Urban Security – Europski forum za urbanu sigurnost) – Nikola Milijević, direktor Tectus-a i Antun Krešimir Buterin, urednik časopisa Zaštita

 

Radni dio:

5. Prijedlog članova Hrvatske delegacije u Odboru regija

6. Izvješće predsjednika Nadzornoga odbora – Dinko Pirak, gradonačelnik Čazme i predsjednik Nadzornoga odbora Udruge gradova

7. Financijski plan Udruge gradova za 2014.

8. Prijedlog pravilnika o nabavi robe, radova i usluga procijenjene vrijednosti ispod zakonskog praga te prateći obrasci – Marijan Vundać, ravnatelj Direkcije općih i kadrovskih poslova Grada Rijeke

9. Prijedlog plana javne nabave u 2014. godini

10. Prijedlog odluke o izgledu pečata Udruge gradova u Republici Hrvatskoj

11. Razno

Članove Predsjedništva molimo da svoj dolazak potvrde najkasnije do utorka 25. veljače 2014. na brojeve telefona Udruge gradova 01/ 4668 003, 01/6313 323, 01/6313 325 ili e-mailom na info@udruga-gradova.hr

Zašto biste se trebali registrirati na web stranicu Udruge gradova?

Ukoliko niste registrirani i prijavljeni na web stranicu Udruge gradova nećete imati pristup svim objavljenim vijestima, najavama događanja (konferencije, seminari, edukacije itd.), izdvojenim tekstovima natječaja za dodjelu bespovratnih sredstava jedinicama lokalne samouprave te recentnim medijskim objavama vezanim za lokalnu samoupravu.

Registrirati se mogu samo dužnosnici i službenici gradova koji su članovi Udruge gradova u RH.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija