Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

10. listopad. 2018.

Kreiran priručnik o savjetima mladih – preuzmite pripremu za tisak!

Udruga gradova u RH, u suradnji s Ministarstvom za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, kreirala je priručnik o savjetima mladih koji je namijenjen članovima savjeta mladih, ali i izvršnoj i predstavničkoj vlasti te stručnim službama na lokalnoj i regionalnoj razini, kao i predstavnicima različitih organizacija i zainteresiranim pojedincima.

Priručnik je dostupan bez naknade, a dokument je prilagođen i za tisak tako da isti možete iskoristiti za tisak i distribuciju u vlastitom angažmanu.

Priručnik možete preuzeti OVDJE.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija