Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

21. lipanj. 2016.

Krenule prijave za Akademiju otvorenih podataka

Od 28. kolovoza do 3. rujna održava se druga po redu Akademija otvorenih podataka te su prijave za istu upravo otvorene.

Akademija je namijenjena mladih ljudima, od 15 do 30 godina starosti, te mentorima, odnosno stručnjacima iz nevladinog, javnog i privatnog sektora. Organizatori naglašavaju kako je Akademija izuzetno korisna mladima iz javnog sektora, posebice na lokalnoj razini, koji bi zahvaljujući stečenom znanju nakon Akademiji mogli biti savjetnici za otvorene podatke na lokalnoj razini.

Registrirati se možete na sljedećoj poveznici: Prijave

Detaljnije informacije nalaze se ovdje: https://www.facebook.com/events/302438783423730/

Opis i program: Open Youth Academy

Informacije o prvoj Akademiji:  http://academy.codeforcroatia.org/2015/)

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija