Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

09. ožujak. 2017.

Mijenja se Uredba o Tarifi upravnih pristojbi

Udruga gradova očitovala se na Prijedlog uredbe o izmjenama Uredbe o Tarifi upravnih pristojbi.

Tekst mišljenja Udruge gradova, uz napomenu da radi kratkoće roka određenog za očitovanje u trajanju od 48 sati, interni postupak konzultiranja sa članstvom nije bilo moguće provesti, možete pročitati:

misljenje_uredba-o-tarifnim-pristrojbama

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija