Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

03. studeni. 2022.

Mijenja se Zakon o vodama

Upućivanje ovoga Nacrta prijedloga zakona o izmjenama i dopunama Zakona o vodama u daljnju u proceduru prema Vladi RH predviđeno je već 14. studenoga 2022. godine pa bismo objedinjeno mišljenje Udruge trebali poslati već 7. studenoga.

Osnovno je da se ovim izmjenama vrši prijenos određenih odredaba Direktive (EU) 2020/2184 Europskog parlamenta i Vijeća od 16. prosinca 2020. o kvaliteti vode namijenjene za ljudsku potrošnju koje su u nadležnosti Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja.

Molimo da svoje priloge dostavite što prije na info@udruga-gradova.hr

dopis

Nacrt prijedloga zakona o izmjenama i dopunama Zakona o vodama

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija

Lokalna Hrvatska