Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

02. studeni. 2018.

Ministarstvo pojasnilo, rok je instruktivan

Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja očitovalo se o primjeni Zakona o komunalnom gospodarstvu, konkretno o nesuglasju odredaba o rokovima za donošenje proračuna, odnosno rokovima za donošenje programa održavanja i programa gradnje komunalne infrastrukture.

Mišljenje Ministarstva možete vidjeti:

MGIPU-mišljenje o rokovima ZKG 2018-SCAN

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija