28. prosinac. 2021.

Na ručak u Glinu

Udruga “DOBRO DOBRIM” DoDo, zajedno sa stanovnicima, volonterima i donatorima obilježava prvu godišnjicu razornog potresa, a stiže i predsjednik Republike.

Predsjednik Republike susrest će se s volonterima Chefs Club Croatia i nezavisnim volonterima iz Zagreba, Istre i Banovine te članovima Udruge DOBRO DOBRIM DoDo koja čini nezamislivo mnogo, pomaže, gradi, savjetuje i povezuje.

Pozvani ste na ručak u podne u Glini koji pripremaju volonteri Chef club Croatia i leteći kuhari koji su hranu stanovništvu pripremali i neposredno nakon razornog potresa. Pozvani ste i na volontiranje jer posla ima i previše.

Udruga “DOBRO DOBRIM” DoDo
Broj računa: 1135193266