Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

20. srpanj. 2021.

Nacionalna konferencija savjeta mladih od 15. do 17. listopada u Dubrovniku!

Nacionalna konferencija savjeta mladih održat će se, u organizaciji Udruge gradova i Grada Dubrovnika, od 15. do 17. listopada ove godine u Dubrovniku. Prijave za sudjelovanje bit će otvorene u rujnu, a broj sudionika će, zbog trenutne situacije, biti ograničen. Kako je već najavljeno, na Konferenciji će, uz članice i članove savjeta mladih, sudjelovati i predstavnici gradskih uprava.

Iako je prošlih godina Nacionalna konferencija savjeta mladih uključivala i predstavnike općinskih i županijskih savjeta mladih, ove godine će, zbog ograničenog broja sudionika, prijave biti omogućene samo za gradske savjete mladih i predstavnike gradskih uprava.

Tim ispred grada morat će okupljati dva predstavnika ili predstavnice savjeta mladih te jednog predstavnika ili predstavnicu gradske uprave (službenik/ca, pročelnik/ca, gradonačelnik/ca, zamjenik/ca gradonačelnika/ce, predsjednik/ca gradskog vijeća).

Svi detalji oko same Konferencije, uključujući povlaštene cijene smještaja i aviokarata, bit će objavljeni u rujnu.

 

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija