Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

07. prosinac. 2016.

Nacrt konačnog prijedloga ZID ZPU-a – očitovanje

Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja objavilo je Nacrt konačnog prijedloga Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o prostornom uređenju. Temeljem toga molimo da se žurno očitujete o navedenom kako bi mogli vaše prijedloge uvrstiti u zajedničko očitovanje.

Nacrt konačnog prijedloga Zakona možete pronaći ovdje.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija