14. veljača. 2014.

Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja objavilo je na svojoj službenoj internetskoj stranici www.mgipu.hr Nacrt prijedloga uredbe o određivanju građevina i drugih zahvata u prostoru državnog i područnog (regionalnog) značaja.

Javna rasprava trajat će zaključno do ponedjeljka 24. veljače. Svoje prijedloge i očitovanja u vezi s Nacrtom možete poslati neposredno Ministarstvu, odnosno Uredu Udruge gradova kako bismo očitovanja objedinili i pripremili tekst cjelovitog, službenog očitovanja Udruge gradova.