Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

14. veljača. 2014.

Nacrt prijedloga uredbe o određivanju građevina i drugih zahvata u prostoru državnog i područnog (regionalnog) značaja

Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja objavilo je na svojoj službenoj internetskoj stranici www.mgipu.hr Nacrt prijedloga uredbe o određivanju građevina i drugih zahvata u prostoru državnog i područnog (regionalnog) značaja.

Javna rasprava trajat će zaključno do ponedjeljka 24. veljače. Svoje prijedloge i očitovanja u vezi s Nacrtom možete poslati neposredno Ministarstvu, odnosno Uredu Udruge gradova kako bismo očitovanja objedinili i pripremili tekst cjelovitog, službenog očitovanja Udruge gradova.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija