Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

14. svibanj. 2020.

NALAS-ova serija online panela na temu gospodarenja otpadom

Sljedeće srijede, 20. svibnja, počinje serija NALAS-ovih online panel diskusijama o gospodarenju otpadom tijekom krize. Sudionici će biti dio jedinstvenog procesa učenja i razmjene iskustava sa vodećim stručnjacima iz regije i šire.

Sve detalje možete pronaći OVDJE. Na istom mjestu  možete pristupiti registracijskom obrascu za prvu panel diskusiju (20. svibnja 2020., 14:00, Zoom platforma).

Rasprave će se odvijati na engleskom jeziku.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija