27. ožujak. 2020.

NALAS-ovo izvješće o gospodarenju krutim otpadom u JI Europi

Mreža udruženja jedinica lokalne samouprave u jugoistočnoj Europi, NALAS, pripremila je izvješće o gospodarenju krutim otpadom u jugoistočnoj Europi, na temelju podataka iz zemalja članica.

Izvješće je rezultat zajedničkog rada NALAS-ovih radnih skupina za upravljanje čvrstim otpadom i za upravljanje vodama te pruža važan pregled praksi upravljanja otpadom u našoj regiji u odnosu na EU standarde.

Izvješće je dostupno OVDJE.