Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

27. ožujak. 2020.

NALAS-ovo izvješće o gospodarenju krutim otpadom u JI Europi

Mreža udruženja jedinica lokalne samouprave u jugoistočnoj Europi, NALAS, pripremila je izvješće o gospodarenju krutim otpadom u jugoistočnoj Europi, na temelju podataka iz zemalja članica. 

Izvješće je rezultat zajedničkog rada NALAS-ovih radnih skupina za upravljanje čvrstim otpadom i za upravljanje vodama te pruža važan pregled praksi upravljanja otpadom u našoj regiji u odnosu na EU standarde.

Izvješće je dostupno OVDJE.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija