Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

01. travanj. 2019.

NALAS traži regionalnog stručnjaka za gospodarenje krutim komunalnim otpadom

NALAS traži kompetentnog regionalnog stručnjaka za gospodarenje krutim komunalnim otpadom koji će doprinijeti daljnjem poboljšanju metodologije za mjerenje učinkovitosti na čvrstom otpadu u jugoistočnoj Europi, prikupljanju i analizi podataka te pripremi izvješća s članovima radne skupine.

Proces prijave:

Zainteresirani kandidati moraju poslati sljedeće dokumente na engleskom jeziku:

  • Popratno pismo u kojem se jasno navodi motivacija s eksplicitnim opisom/prezentacijom svake od točaka „Potrebnih vještina i iskustava“ (akademske kvalifikacije i profesionalno iskustvo) zatraženih unutar točke 9 Uvjeta natječaja;
  • Osobni životopis koji uključuje dosadašnje iskustvo u sličnim projektima
  • U financijskoj ponudi mora se navesti bruto iznos po osobi po danu u eurima i ukupan iznos za izvršenje zadatka.

Prijave će se primati putem e-maila na: info@nalas.eu. U naslovu e-mail poruke navesti: RE/NALAS BSWM2019

Rok za podnošenje prijava je u petak, 12. travnja 2019. godine, do 16:00 sati.

Uvjeti natječaja

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija