Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

16. travanj. 2014.

Nastavak projekta obuka vijećnika gradskih vijeća i članova gradskih savjeta mladih

Obuke gradskih vijećnika i članova gradskih savjeta mladih u svibnju u Križevcima, Čazmi, Trogiru, Krapini i Samoboru.

Nakon upravo održanih obuka u Duga Resi, Karlovcu, Kutini, Baškoj i Delnicama, tijekom svibnja obuke gradskih vijećnika i članova gradskih savjeta mladih bit će održane u Križevcima, Čazmi, Trogiru, Krapini i Samoboru.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija