Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

14. veljača. 2021.

Natječaj za izbor najboljeg mladog poljoprivrednika / poljoprivrednice u Hrvatskoj

Pročitajte više o natječaju koji je otvoren s ciljem promoviranja i nagrađivanja inovativnih praksi mladih osoba koje svoju egzistenciju ostvaruju u poljoprivrednom sektoru.

Natječaj za izbor najboljeg mladog poljoprivrednika / poljoprivrednice koji organizira zastupnica u Europskom parlamentu, Sunčana Glavak, u suradnji s Ministarstvom poljoprivrede, Zagrebačkom bankom, Konzumom i uz medijsko pokroviteljstvo Jutarnjeg lista, otvoren je od 5. veljače do 4. ožujka 2021.

Više informacija o uvjetima prijave i ostalim pojedinostima natječaja:

Natječaj poljoprivrednici – zastupnica u EP – S. Glavak

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija