Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

27. veljača. 2012.

Objava termina izobrazbe u sustavu javne nabave – Rijeka, prosinac 2010.

Otvoren je novi ciklus izobrazbe u sustavu javne nabave u razdoblju od 3.-12. prosinca 2010. godine u Rijeci.

Udruga gradova u Republici Hrvatskoj ovlašteni je nositelj Programa izobrazbe u području javne nabave, osnove za provedbu članka 12.a. Zakona o javnoj nabavi (“Narodne novine”, broj 110/07 i 125/08), koji propisuje da u pripremi i provedbi postupaka javne nabave kod obveznika primjene Zakona mora sudjelovati najmanje jedna osoba sa završenim specijalistički programom izobrazbe u području javne nabave, ukoliko je procijenjena vrijednost predmeta nabave viša od 300.000,00 (za robu i usluge), odnosno od 500.000,00 kuna (za radove).

Udruga gradova namjerava provesti izobrazbu u području javne nabave u trajanju od 50 sati u sljedećim terminima:

  • petak, 3. prosinca u trajanju od 14:00-21:00
  • subota, 4. prosinca u trajanju od 9:00-20:00
  • nedjelja, 5. prosinca u trajanju od 9:00-14:00
  • petak, 10. prosinca u trajanju od 14:00-20:45
  • subota, 11. prosinca u trajanju od 9:00-20:00
  • nedjelja, 12. prosinca u trajanju od 9:00 do 12:30

Detaljan program možete pogledati ovdje.

Obuku provode treneri certificirani od strane Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za provedbu programa u području javne nabave, a dolaze iz gradske uprave i komunalnih društava Grada Rijeke.

Cijena programa iznosi 2.500,00 kn (PDV uključen) za sudionike iz gradova učlanjenih u Udrugu gradova u Republici Hrvatskoj, odnosno 3.300,00 kuna za sve ostale sudionike. U cijenu su uključeni nastavni, radni i pomoćni materijali, troškovi svih pauza za kavu, te troškovi ručka u dane provedbe programa. Kotizacija se uplaćuje po ponudi koju će Vam ured Udruge gradova proslijediti po izvršenoj prijavi. Sudionici koji su prošli radionice u organizaciji Hrvatske gospodarske komore i Ministarstva gospodarstva te su dužni odslušati program od 35 sati kako bi pristupili ispitu plaćaju cijenu od 2.500 kn (PDV uključen).

Molim Vas da prije pristupanja izobrazbi pošaljete dokaz o izvršenoj uplati na faks Ureda Udruge broj 01 4668 003.

Svaki će polaznik koji prisustvuje na 90% nastave (45 sati) po završetku programa dobiti potvrdu Udruge o pohađanju programa, te će time steći uvjete za pristupanje polaganju ispita.

Molimo Vas da najkasnije do srijede 1. prosinca potvrdite sudjelovanje na treningu, putem maila na info@udruga-gradova.hr ili na brojeve telefona 01 6313 323, 01 6313 325 ili 01 4668 003.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija