Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

23. studeni. 2011.

Obuka članova gradskih vijeća i savjeta mladih

Udruga gradova održala je 4. i 5. studenog obuku članova gradskih vijeća i savjeta mladih u Gradu Orahovici.

Obuku je pohađalo 12 sudionika (5 članova Gradskog vijeća, 2 člana Savjeta mladih i 5 službenika gradske uprave). Neke od tema obuke su djelokrug, tijela, ovlasti i financiranje jedinica lokalne samouprave; sudjelovanje građana u procesima odlučivanja; odnosi između izabrang čelnika i vijeća te timski rad; osnove javnog nastupa; etika; akti i nadzor zakonitosti; te savjet mladih.

Ukoliko ste zainteresirani za organizaciju obuke članova gradskih vijeća i savjeta mladih, upit možete poslati na mail nives@udruga-gradova.hr

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija