Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

12. prosinac. 2023.

Očitovanje Udruge gradova na budući Zakon o upravljanju nekretninama i pokretninama u vlasništvu Republike Hrvatske

Očitovanje smo izradili na temelju svega iznijetoga na sjednici Skupštine održane 22. studenoga 2023., ne temelju svih dosadašnjih incijativa i prijedloga Udruge gradova počevši od 2005. pa do danas, na temelju prakse, iskustva i više no preciznog uvida u problematiku imovinskopravnih odnosa. Na potezu je Ministarstvo graditeljstva, prostornog uređenja i državne imovine.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija