Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

28. veljača. 2021.

Odlazak gradonačelnika Zagreba, Milana Bandića

U Zagrebu je 28. veljače iznenada preminuo gradonačelnik Zagreba, Milan Bandić, u 66. godini života. Gradonačelnici okupljeni u Udruzi gradova uputili su izraze sućuti obitelji i suradnicima.

Komemoracija će se održati u utorak, 2. ožujka, s početkom u 11 sati u Hrvatskom narodnom kazalištu, Trg Republike Hrvatske 15, a posljednji je ispraćaj u srijedu, 3. ožujka, u 12 sati, na zagrebačkom Mirogoju.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija