Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

07. veljača. 2018.

Održan seminar o usklađivanju statuta gradova s novim zakonom – prezentacija

U petak, 2. veljače, u hotelu Antunović u Zagrebu održan je seminar o usklađivanju statuta gradova s izmjenama Zakona o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi. Objavljujemo i prezentaciju koja je korištena na istom.

Seminar je bio namijenjen gradonačelnicima i stručnim službama gradova, a predavanje je održala gospođa Helena Masarić, pročelnica u Gradu Opatiji, a nakon predavanja sudionici su imali priliku postaviti dodatna pitanja.

Prezentaciju možete pronaći OVDJE.

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija