Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

07. veljača. 2018.

Održan seminar o usklađivanju statuta gradova s novim zakonom – prezentacija

U petak, 2. veljače, u hotelu Antunović u Zagrebu održan je seminar o usklađivanju statuta gradova s izmjenama Zakona o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi. Objavljujemo i prezentaciju koja je korištena na istom.

Seminar je bio namijenjen gradonačelnicima i stručnim službama gradova, a predavanje je održala gospođa Helena Masarić, pročelnica u Gradu Opatiji, a nakon predavanja sudionici su imali priliku postaviti dodatna pitanja.

Prezentaciju možete pronaći OVDJE.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija