Kako bi vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija

Zatvori

15. lipanj. 2021.

Održana IV. Stručna međunarodna konferencija o otpadu

U Zagrebu je 10. lipnja održana IV. Stručna međunarodna konferencija u organizaciji udruge Hydrogen Cell Croatia, pod nazivom “Otpad nije smeće, već energent budućnosti”. Objavljujemo snimke i prezentacije s konferencije čiji je pokrovitelj bilo Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja.

Otvoreni natječaji

Svi natječaji

Besplatno se registrirajte

Besplatno se registrirajte

Registrirani korisnici imaju pristup većini naših zaštićenih materijala (ovisno o njihovim ovlastima unutar Grada). Zanimaju li vas koje su druge prednosti registracije?

Česta pitanja

Registrirani korisnici imaju pristup novoj kategoriji "Pitanja i odgovori" gdje mogu postavljati nova pitanja i odgovarati na već postavljena pitanja. Postavljeno pitanje automatski će se i bez moderiranja prikazati u kategoriji Na svako pitanje mogu odgovarati svi registrirani korisnici.

Prijava Registracija